خبر فوری

چرا «شبکه ملی اطلاعات» شکل نمی‌گیرد؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان بافقی، نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه 28 تیرماه  1400) و در تذکر شفاهی با اشاره به حضور وزیر ارتباطات در صحن مجلس و پاسخ وی به سؤالات نمایندگان اظهار داشت: جای این سؤال از آقای وزیر وجود دارد که چرا «شبکه ملی اطلاعات» با وجود تأکیدات قانون و مقام معظم رهبری شکل نمی‌گیرد؟!

وی در ادامه، به پرداخت نشدن حقوق معلمان حمایتی اشاره کرد و خطاب به رئیس مجلس گفت: این معلمان از اسفندماه تاکنون حقوق‌شان را که حداقل حقوق است، نگرفته‌اند و حالا ما خودمان را جای اینها بگذاریم که اگر یک یا دو ماه حقوق نگیریم، چه می‌کنیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، همچنین با اشاره به انتخاب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس برای دومین سال مجلس یازدهم اظهار داشت: هیأت رئیسه مجلس هر تصمیمی بگیرد قابل قبول است و ما نیز تابع قانون هستیم، اما جا دارد از زحمات آقای پژمانفر در جایگاه ریاست کمیسیون اصل نود مجلس تشکر کنیم که هم این کمیسیون را احیا کرد و هم به مجلس اعتبار بخشید.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ان‌شاءالله آقای شجاعی علی آبادی رئیس جدید کمیسیون نیز همین مسیر را دنبال کند.

انتهای پیام/Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

لزوم هماهنگی تیم اقتصادی دولت سیزدهم/ در شرایط عدم ایفای وظایف دولت دوازدهم قرار داریم

احمد راستینه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *