خبر فوری

همه مردان در هر مقطع از زندگی به زن‌ها نیاز دارند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پلتفرم همدم تاکید کرد: آن چیزی که خانواده را پایدار نگه می‌دارد محبت است و کانون این محبت در خانواده، زن خانواده است.

به گزارش ایلنا، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از پیکره (پلتفرم) «همدم» افزود: از اینکه سازمان تبلیغات اسلامی انتخاب کرده است که به خانواده بپردازد بسیار ارزشمند است. امروز آن چیزی که خانواده را پایدار نگه می‌دارد محبت است و کانون این محبت در خانواده، زن خانواده است. 

وی ادامه داد: الگوی تربیت، نحوه تربیت و روند تربیت را زنان جامعه رقم می‌زنند. زنان نماد اخلاق، عطوفت، مهربانی و حیا هستند. اگر تحول و خانواده پایدار می‌خواهیم باید به زنان توجه کنیم. پیش از انقلاب ۳۰ و الان ۷۰درصد زنان ما سواد دارند، اما آیا از این آگاهی برای تعالی خانواده استفاده کرده ایم. 

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نقش زن به حدی مهم است که هر مردی در هر مقطع از زندگی به زن‌ها نیاز دارند. مادر، خواهر، همسر و دختر می‌توانند زندگی یک مرد را بسازند. امروز دختر من نقش عاطفی را برای من ایفا می‌کند که هیچ کس نمی‌تواند جایش را پر کند. 

 وی خاطرنشان کرد: امروز در زمینه ازدواج مشکلات زیادی داریم که یکی از مهم‌ترین مشکلات، اقتصادی است. باید این مشکل را حل کنیم. اقتصاد مهم است، اما بپذیریم که بخشی از زندگی است.


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

واعظی کسب مدال طلای المپیک توسط تیرانداز ایرانی را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در پیامی کسب مدال طلای تپانچه بادی ۱۰ متر بازی های المپیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *