خبر فوری

همه باید تلاش کنیم مناظرات مبتنی بر اخلاق و در محیطی سالم برگزار شود

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیش از شروع مناظره گفت: همه باید تلاش کنیم که مناظرات مبتنی بر اخلاق و در یک محیط سالم برگزار شود و کاملاً به محل تلاقی نظرهای مختلف درباره موضوعاتی که مورد انتظار مردم است تا درباره آن صحبت شود، تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید جلیلی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود به صدا و سیما و در جمع خبرنگاران در پاسخ اینکه آیا روش دیگری را نسبت به مناظره اول در پیش خواهد گرفت، و آیا قول می‌دهد به سهم خودش اخلاق را رعایت کند، گفت: انشالله که همه باید تلاش کنیم که مناظرات مبتنی بر اخلاق و در یک محیط سالم برگزار شود و کاملاً به محل تلاقی نظرهای مختلف درباره موضوعاتی که مورد انتظار مردم است تا درباره آن صحبت شود، تبدیل شود.

وی با بیان اینکه در این مناظره به برخی از موضوعاتی که در این ایام به آن پرداخته نشده است خواهم پرداخت، اظهار داشت: مسئله‌ای مثل جمعیت روستاهای که حدود 25 درصد جمعیت کشور را شامل می‌شوند جزو مواردی است که در برنامه‌هایی که در صدا و سیما شرکت کردم هیچ سوالی درباره آنها از من پرسیده نشد. یا درباره بحث جمعیت زنان در ایران که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند باید صحبت شود و اینکه که باید دید که برنامه‌ها چگونه هستند و چگونه می‌خواهند درباره آن اقدام کنند. یا بحث جوانان و ورزش به همین شکل.

جلیلی گفت: امیدوارم در جلسات به سوال‌ها و پاسخ‌هایی که مطرح می‌شود پاسخ داده شود و نیز به اینکه پاسخ‌ها چگونه محقق خواهد شد و چه تضمینی برای آن وجود دارد در یک محیط دوستانه اخلاقی همه با هم بتوانیم نگاه‌های مختلف را اگر هست بیان کنیم و از نظرات دفاع کنیم تا مردم نیز بتوانند به خوبی قضاوت کنند.


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

هیچ کدام از نمایندگان نگاهی برای حضور در دولت ندارند/رشد اقتصادی کشور در هشت سال گذشته نزدیک به صفر بوده است

رئیس کمیته اقتصاد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در شرایط فعلی کشور امکان هیچ آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *