خبر فوری

مردم به نامزدی که برنامه‌اش را فرد دیگری نوشته است، اعتماد نمی‌کنند/ نامزدها به سوالات پاسخ نمی‌دهند تا مردم پی ببرند کدامیک برنامه دارنو

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدها به سوالات پاسخ نمی‌دهند تا مردم پی ببرند کدامیک از آنها برنامه دارند، هر یک جزوه نشان دادند و گفتند برنامه‌هایمان را بارگذاری کردیم و بروید بخوانید.

محمدرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره برگزاری مناظره بین نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و این که این گفت‌وگو تا چه حد می‌تواند به میزان مشارکت کمک کند، گفت: عمده انتظارات مردم از مناظرات صرفا بحث مطرح کردن دیدگاه‌ها و نظرات حکم‌رانی است. 

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آنچه که امروز مطرح می‌شود و برای مردم جذابیت ایجاد می‌کند صرفاً مطرح کردن برنامه‌ها از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیست بلکه اختلاف دیدگاه‌هایی است که نامزدها با یکدیگر دارند که معتقدم این اختلافات نه تنها  باعث نمی‌شود میزان مشارکت بالا رود بلکه باعث پایین آمدن میزان مشارکت هم خواهد شد. 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا می‌توانیم بگوییم در مناظره‌ها به سوالات افکار عمومی در این زمینه پاسخ داده شد، عنوان کرد: بله به طور ویژه نخستین مناظره‌ای که برگزار شد اقتصادی بود که اکثر نامزدها به سوال‌ها پاسخ ندادند.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نامزدها به سوالات پاسخ نمی‌دهند تا مردم پی ببرند کدامیک از آنها برنامه دارند، هر یک جزوه نشان دادند و گفتند برنامه‌هایمان را بارگذاری کردیم و بروید بخوانید .

وی تاکید کرد: مشخص است که مردم به نامزدی که برنامه‌اش را فرد دیگری در کاغذ نوشته است و تازه می‌گوید بروید خودتان بخوانید اعتماد نمی‌کنند.


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

فارغ از هرگونه گرایش و سلیقه، به پیشرفت ایران اسلامی بیندیشیم

پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری علی لاریجانی خطاب به جوانان‌بیانیه ای صادر کرد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *