خبر فوری

قاضی‌زاده هاشمی: احتمال تغییرات در مناظره سوم/ 8 دقیقه به دولت وقت پاسخگویی داده شد

سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تغییر در برگزاری مناظره فردا (شنبه 22خرداد)، اظهار داشت: ما در مناظره اول یک پیک مشارکت زدیم که برای ما راضی‌کننده بود اما روی مناظره دوم برآوردمان این است که نتواسته آن‌قدر تأثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: مناظرات 40درصد مخاطب داشته است؛ این میزان مخاطب با حد انتظارمان فاصله دارد.

عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از برگزاری جلسه برای تغییر در نحوه ساختاری مناظره سوم خبرداد و عنوان کرد: این جلسه عصر امروز  در صدا و سیما برگزار خواهد شد.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: مناظره سوم درباره مشکلات و دغدغه‌های مردم خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به درخواست دولت برای پاسخ به اظهارات برخی کاندیداها اشاره کرد و گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون، مقرر شد دولت در یک برنامه ضبط شده به مدت 8 دقیقه، به اظهارات نامزدهای انتخابات در جریان نخستین مناظره پاسخ داده و از عملکرد خود دفاع کند.

عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات ریاست جمهوری زمان پخش برنامه دفاعیه دولت را پیش از آغاز سومین مناظره عنوان کرد و افزود: در صورتی که در مناظره سوم نیز درخواست‌ و شکایتی به کمیسیون ارسال شود، تا پیش از پایان زمان تبلیغات، شکایت‌ها قابل رسیدگی و پخش است.

قاضی‌زاده هاشمی درباره محورهای فیلم 8 دقیقه‌ای گفت: در جلسات کمیسیون نماینده وزارت کشور حضور داشت و از محورها مطلع است و به حوزه اطلاع رسانی دولت انتقال داده شده است.

وی درباره شکایت «سید ابراهیم رئیسی» و «سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی» دو نامزد دیگر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای دفاع از خود در برابر مطالبی که دیگر نامزدها در مناظره اول و دوم به آنها گفتند، گفت: کمیسیون به آقای رئیسی 5 دقیقه و به آقای سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نیز 2 دقیقه زمان برای دفاع از خود داد که البته این دو نامزد از وقت پاسخگویی خود صرف‌نظر کردند.

عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات ریاست جمهوری با اشاره به درخواست «عبدالناصر همتی» برای دفاع از خود در مقابل سخنان سایر نامزدها هم گفت: این درخواست در کمیسیون در حال رسیدگی است و به زودی نتیجه آن اعلام می‌شود.

انتهای پیام/


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

مهرعلیزاده: رییس جمهور شوم تورم را یک رقمی می کنم

– اخبار سیاسی – به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، محسن مهرعلیزاده در گفتگوی ویژهخبری طی سخنانی درباره مبارزه با فساد گفت: به نظر من اولویت اول معیشت و گذران زندگی مردم است.  وی افزود: مردم به سختی بندگی می کنند ولی تجربه به خرج می دهند و چیزی نمی گویند. کشور ما غنی و ثروتمند است و سازقه خیلی خوبی در حوزه صنعت و تجارت در کشور ما وجود دارد.  مهرعلیزاده ادامه داد: باید یک دولت با برنامه بدور از شعار زدگی روی کار بیاید. دو مطلب اصلی در حوزه اجرای برنامه ها داریم. اول اینکه برنامه بر پایه علمی و تجربی بنا شده باشد. بر همین اساس برنامه من برنامه ای تحت عنوان اقتصاد اجتماعی است که اقتصاد آلمان را بعد از جنگ جهانی دوم احیا کرد و امروز کشور آلمان با جمعیتی مشابه ما در سال 1650 میلیارد یورو در آمد دارد.  نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: علاوه بر داشتن یک برنامه صحیح باید دید برنامه به صورت صحیح اجرا می شود یا خیر. ما 5600 شهرک صنعتی  در کشور داریم که 1100 عدد از آن بی کار است. بقیه هم با ظرفیت پایین مشغول فعالیت هستند.  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *