خبر فوری

فسادستیزی و مردمی بودن در چینش کابینه دولت آینده لحاظ شود

علی خضریان نماینده تهران در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه پیشرفت و آبادانی کشور در گرو تشکیل دولت انقلابی است و کابینه ائتلافی و سهمیه‌ای مشکلات کشور را تشدید می‌کند، گقت: عده‌ای به دنبال سهم‌خواهی از دولت منتخب سیزدهم هستند و از لزوم بهره‌گیری از همه جناح‌ها تحت عنوان انحرافی فراجناحی در دولت آینده سخن می‌گویند؛ در حالیکه مردم به امید تغییر شرایط موجود و حرکت پرشتاب به سوی آینده روشن آقای رئیسی را برگزیده‌اند و اینگونه مطالب به معنای آدرس اشتباه دادن و فروکاستن خواسته‌های به حق مردم است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها راه حل برون رفت از مشکلات را روی کار آمدن دولت جوان حزب‌اللهی برشمرده‌اند و اکنون که پس از رنج‌های فراوان مردم در سال‌های گذشته که حاصل بی‌تدبیری‌های دولت فعلی بوده، امیدهای مردم برای تشکیل یک دولت انقلابی جوانه زده است، عده‌ای با شعار فریبکارانه دولت ائتلافی سعی بر انحراف از این مسیر دارند.

نماینده تهران در مجلس در ادامه با بیان ویژگی‌های دولت جوان حزب‌اللهی عنوان کرد: متخصص و متعهد بودن، روحیه جهادی، فسادستیزی و مردمی بودن جزو شاخصه‌ها و ویژگی‌های لازم و اصلی است که باید در چینش کابینه دولت آینده مورد لحاظ قرار گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان اظهار امیدواری کرد: با سابقه و روحیه‌ای که از جناب آقای رئیسی سراغ داریم ایشان اجازه از دست رفتن این فرصت تاریخی برای تغییر به نفع مردم و انقلاب را نخواهند داد. امید این می‌رود که به جای تشکیل دولت سهمیه‌ای که منجر به ناهماهنگی خواهد شد، دولتی هم‌آهنگ با هم و هم‌راستای با آرمان‌های انقلاب اسلامی روی کار بیاید تا امیدهای مردم دوصد چندان شود.

انتهای پیام/


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

بدرقه‌‌ متفاوت رهبر انقلاب با دولت دوازدهم؛ دولتی که بیش از هرچیز، «تجربه» و «عبرت» شد

– اخبار سیاسی – گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ـ محمدعلی سافلی: آخرین دیدار رهبر معظم انقلاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *