خبر فوری

فرصت اعتراض به نتایج انتخابات شوراها پایان یافت

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم به نقل از خانه ملت، حمیدرضا کاظمی با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به اعتراضات انتخابات شوراها، گفت: زمان قانونی رسیدگی به اعتراض انتخابات شوراها در هئیت های نظارت استانی خاتمه یافته است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس افزود: استان‌هایی که هیچ گونه پیشنهادی به هئیت نظارت مرکزی نداشتند مشخص بوده که انتخابات را تایید کرده اند و آنهایی هم که نظر بر ابطال انتخابات شورای شهر خود را دارند پیشنهاداتشان را به هئیت مرکزی نظارت ارائه کردند.

وی بیان کرد: جلسه هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا را برگزار می‌کنیم و از رئیس هئیت نظارت استان‌هایی که نظرشان بر ابطال انتخابات شهرشان بوده هم دعوت می کنیم تا اسناد و مدارک مربوطه را ارائه دهند تا اینکه هئیت مرکزی نظارت نیز نظر نهایی خود را اعلام کند.

رئیس هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اظهار کرد: انتخابات شوراهای حدود 20 شهر از سوی هئیت نظارت استانها به هئیت مرکزی برای ابطال پیشنهاد شده که همگی هم از شهرهای کوچک استان‌های مختلف هستند.

وی عنوان کرد: با استناد به تخلفاتی که هئیت نظارت بر انتخابات استانها بررسی کرده به هئیت مرکزی برای ابطال انتخابات پیشنهاد شده تا اگر لازم باشد گروه بازرسی را مامور به بررسی در آن استان کنیم و در نهایت جمع بندی و نظر نهایی اعلام می شود  و احتمالا تا 5 روز آینده هم نظر نهایی خود را به وزارت کشور اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 
 

Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

بدرقه‌‌ متفاوت رهبر انقلاب با دولت دوازدهم؛ دولتی که بیش از هرچیز، «تجربه» و «عبرت» شد

– اخبار سیاسی – گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ـ محمدعلی سافلی: آخرین دیدار رهبر معظم انقلاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *