خبر فوری

رضایی با جمعی از مردم هویزه گفت‌وگو کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید میدانی از مناطق حاشیه رودخانه نیسان در شهرستان هویزه، با کشاورزان، دامداران و اهالی این بخش از خوزستان به گفت‌وگو پرداخت.


به گزارش ایلنا، محسن رضایی صبح سه شنبه ۲۹تیرماه در گفتگو با مردم شهرستان هویزه، مشکلات کم آبی برای شلتوک کاران و گاومیش داران حاشیه رود نیسان را بررسی کرد.

رضایی در این بازدید خطاب به مردم گفت: اطلاع رسانی از تصمیم ها در مورد وضعیت آب و نیز برگزاری نشست های توجیهی و ترویجی با کشاورزان و دامداران، حق شما مردم تلاشگر است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همانطور که شما مردم می گویید، اگر دولت تغییر در خروجی آب سدها را به مردم اطلاع می داد، شلتوک کاران، در مورد کاشت آن تصمیم می گرفتند و متحمل ضرر و زیان نمی شدند و دولت باید پاسخگوی ضرر و زیان های ناشی از سو مدیریت آب در استان خوزستان باشد.

در این بازدید میدانی، کشاورزان منطقه هویزه و رود نیسان از دبیر مجع تشخیص مصلحت نظام خواستند تا پیام و درخواست های آنان را در اهواز و تهران منعکس کند و به مردم ایران بگویند که اهالی خوزستان گله مند هستند و معترض اما اعتراض آنها را به حساب همصدایی با عناصر دشمن ننویسید.


انتهای پیام/


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

واعظی کسب مدال طلای المپیک توسط تیرانداز ایرانی را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در پیامی کسب مدال طلای تپانچه بادی ۱۰ متر بازی های المپیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *