خبر فوری

رئیسی در مناظره با متانت رفتار کرد/ به جای اتهام زدن برنامه بدهند


به گزارش مشرق، آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن انتقاد از اهانت‌های مطرح شده در اولین مناظره انتخاباتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: متاسفانه اخلاق اسلامی در مناظره‌ها رعایت نمی‌شود. یا نباید مناظره‌ای برگزار شود یا در صورت برگزار شدن باید اخلاق اسلامی کاملاً در آن مراعات شود.

بیشتر بخوانید:

عضو ستاد رئیسی در ویژه‌برنامه المیادین: رویکرد رئیسی تعامل با دنیاست

وی با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی باید به همان سوالاتی که از آنها پرسیده می‌شود پاسخ دهند، تاکید کرد: افراد صرفاً به سوالاتی که از آنها پرسیده می‌شود پاسخ دهند، آنها حق اهانت به اشخاص دیگر را ندارند. این کار خوبی نیست که افراد به هم اهانت می‌کنند.

ببینید:

فیلم/ دلیل حضور رئیسی در انتخابات چه بود؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: افرادی که اهانت کردند و متلک پرانی را در پیش گرفتند محکوم هستند. جناب آقای رئیسی در مقابل آنها با متانت رفتار کردند که قابل تقدیر است.

مجتهد شبستری خاطرنشان کرد: اگر آقایان دیگر هم این چنین رفتار کنند برای مردم هم بسیار خوب است. بدون اینکه متلک پرانی، بدگویی و جسارت کنند جواب سوالات را بدهند. این رفتارها برخلاف قوانین اسلام و کشور است.

وی در پایان گفت: البته این افراد برای اینکه خود را اثبات کنند دست به تخریب و اتهام زنی می‌زنند در صورتی که درست این است برنامه‌های خودشان را اعلام کنند. مقام معظم رهبری هم در این زمینه قبلاً تاکیداتی داشتند که باید از سوی نامزدها مدنظر قرار گیرد.


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهور ایران شد

سرویس سیاست مشرق– سید ابراهیم رئیسی با کسب اکثریت آراء مردم هشتمین رییس جمهور ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *