خبر فوری

حسن بیگی: هیچ صندوق رأی در استان تهران ابطال نشد


به گزارش مشرق، شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در جلسه تقدیر از بخشداران و معاونان سیاسی فرمانداری‌های استان تهران اظهار کرد: برای نخستین بار به لطف استاندار تهران جلسه تقدیر از عوامل اجرایی انتخابات برگزار شده که جای تشکر دارد.

وی گفت: با همفکری و هماهنگی در انتخابات ۱۴۰۰ یک صندوق رأی در انتخابات ریاست جمهوری، میاندوره‌ای مجلس و میاندوره‌ای خبرگان باطل نشد و شکایت مستند، منطقی و اثرگذار در رأی نامزدها نداشتیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد: برگزاری چهار انتخابات با ۷ هزار شعبه اخذ رأی شرایط خاصی می‌طلبید که خوشبختانه انتخابات به شکل مطلوب و طبق قانون برگزار شد؛ در مورد برخی موارد مطرح شده در انتخابات شوراهای شهر نیز اقدامات لازم پیگیری می‌شود و قانون صراحت دارد.

حسن بیگی سپس با بیان اینکه آسیب شناسی انتخابات انجام شده است، بیان کرد: ستاد انتخابات استان ۳۰ جلسه با ۲۷۹ مصوبه و در شهرستان‌ها نیز ۶۳۵ جلسه با ۳ هزار و ۶۸۸ مصوبه داشته است؛ همچنین ارسال اخبار به شکل منظم انجام شده و ۱۳۰ هزار و ۱۸۵ خبر از فرمانداری‌ها به سامانه خبر ارسال و به وزارت کشور ارسال شد.

وی همچنین با اشاره به هدف گذاری جهت ارتقا رتبه استان تهران از رتبه چهارم به رتبه اول بیان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت مردم ۸ درصد نسبت به انتخابات سال ۹۸ افزایش یافته است.


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

عکس/ دیدار صالحی امیری با رئیس جمهور منتخب

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *