خبر فوری

بررسی آخرین وضعیت استان سیستان و بلوچستان در کمیسیون امنیت ملی/طرح نمایندگان برای ساماندهی گروه‌های جهادی در بسیج سازندگی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی آخرین وضعیت استان سیستان و بلوچستان با شیوع سویه دلتای ویروس کرونا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.


به گزارش ایلنا، محمود عباس زاده مشکینی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به بررسی وضعیت استان سیستان و بلوچستان از نظر شیوع سویه دلتای کرونا در این استان، ظرفیت بیمارستان ها و درمانگاه ها برای درمان مردم و چگونگی مقابله با این وضعیت با حضور نماینده وزارت کشور پرداخت.

وی توضیح داد: بررسی هایی درباره امکانات استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت و مقرر شد برای رفع کمبودها و مشکلات موجود در استان، اقدامات و پیگیری های لازم در کمیسیون بهداشت و درمان صورت گیرد.

عباس زاده همچنین از تصویب طرح ساماندهی فعالیت گروه های جهادی در بسیج سازندگی خبر داد و گفت که مقرر شد در اولین جلسه هفته آتی آخرین تحولات افغانستان با حضور نمایندگان نهادها و دستگاه های مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.


انتهای پیام/


Source link

درباره dapamo

همچنین ببینید

مصوبه «راهکارهای جذب، نگهداشت، تعامل مؤثر و بازگشت نخبگان» ابلاغ شد

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه جلسه ۸۴۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ ۴ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *